Yukarı Çık

Web Tasarım ve Web Sitesi Geliştirme Hizmetleri

İçerik Hazırlama Anketi
Web sitenizi hazırlamamız için gerekli soru ve taleplerimizin yer aldığı bir anket göndererek çalışmalara başlıyoruz. Bu ankette taleplerimiz ve sitenizin hazırlanması için gerekli kısa sorularımız bulunmaktadır.  

İnternet adresiniz
Alan adınız (Domain name) yok ise, birlikte belirleyip üzerinize tescil ediyoruz.

E-posta Hesaplarınız
E-posta hesaplarınızı açıp şifreleri ile size iletiyoruz.

Logonuz
Eğer logonuz yok veya yetersiz ise, size logo tasarımı yapabiliriz.

Web Grafik Tasarımı

Ana sayfanızın grafik taslağını resim formatında (.jpg) hazırladıktan sonra onay için size sunuyoruz. Üzerinde yapacağımız değerlendirme ve düzenlemelerden sonra çalışmalara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

İçeriklerinizin Girilmesi
Web sitenizin tasarımı KURGU R15 İçerik Yönetim Sisteminize giydirildikten sonra sizden gelen içerikler içi boş sitenize girilmeye başlanmaktadır.
Ürün/Hizmet yazıları, görseller, videolar, vs. içeriklerinizi hazırlarken, ekibimiz danışmanlığını ve desteğini esirgememektedir.

Mobil Uyumlu Tasarım
Web siteniz mobil cihazlara uyumlu (Responsive) bir şekilde tasarlanmakta ve kodlanmaktadır.

Web Yazılım ve Alt Yapı
Web siteniz firmamızın geliştirdiği KURGU R15 İçerik Yönetim Sistemi ile geliştirilmektedir. Yazılımımızın alt yapısı Microsoft MVC, HTL5, CSS3 ve MS SQL Veritabanı ile geliştirilmektedir. 
Firmamızın kurulduğu 2007 yılından beri, müşterilerimize ait web sitelerimiz Türkiye’ nin en iyi hosting firmalarından biri olan Natro’ da sorunsuz ve güven içinde çalıştırılmaktadır. Firmamız Natro’ nun “Önerilen Web Sitesi Firması” listesi içindedir.

Lisan
Web siteniz istediğiniz kadar lisanda hazırlanabilmektedir.

Arama Motoru için Çalışmalar
Web siteniz tamamlandıktan sonra sitenizin arama motorlarına nitelikli kaydedilmesi için özel çalışmalar yapıyor ve anahtar kelimeleri birlikte çıkarıp sitenizin arka planına yerleştiriyoruz. Daha kapsamlı çalışma yapmak için bizden SEO (Arama motoru optimizasyonu) teklifi isteyebilirsiniz.   

Ziyaretçi İstatistikleri
İstediğiniz zaman ziyaretçi istatistik raporlarını alabilmenizi sağlayacak panel bilgilerinizi size iletiyoruz.  

Tamamlama Süresi
Web sitesi hazırlama süremiz ortalama 7-10 iş günü kadardır.

Proje Sonrası Kesintisiz Destek
Web siteniz tamamlandıktan sonra yapacağımız sözleşme gereği yapısal değişiklik içermeyen güncelleme talepleriniz yıl boyunca yerine getirilmektedir.