Yukarı Çık

Online Sipariş

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Projenize soru, yorum ve taleplerimizi içeren kolay bir içerik anketi ile başlıyoruz. Grafikerimiz sizinle etkileşimli olarak hazırladığı özgün tasarımı onayınıza sunmaktadır. Siteniz açıldıktan sonra sınırsız güncelleme desteğimiz müşterilerimizi mutlu etmektedir.

790 USD

E-TİCARET

E-TİCARET

Teknik olarak artık İnternet’te mağaza açmak çok kolay ve ekonomik! İş; Sanal mağazanızın bilinirliğini nasıl yürüteceksiniz? E-ticaret deneyimi olan KURGU Ekibi alışveriş sitenizi kuruyor, işletiyor ve size teslim ediyor. Yeni ürün güncellemeleriyle de sitenizi güncel kılmayı ihmal etmiyoruz.

1050 USD

SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA

Stratejik bir plan hazırlayarak sosyal medya hesaplarınızda periyodik paylaşımlar yapıyoruz. Sosyal medya planlaması, rakip analizleri ve istatistiksel raporlar hazırlayarak geri dönüşümlerinizi canlandırıyor ve işinizin gelişmesine zemin oluşturuyoruz.

490 USD

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorlarında 1. sayfada yer almak için site içi ve site dışı projeler geliştirmek gerekmektedir. Sitenizin ideal anahtar kelime dağılımını kurmanın yanında başka portallarda sitenize referanslar vererek hedefinize yükselmenizi sağlıyoruz.

290 USD