Yukarı Çık

Google İnternet Reklam Hizmetleri | Kurgu İnternet Çözümleri

İNTERNET’ TE REKLAM VERME
Google Adwords ve Facebook’ da reklam yapmak için ilgili firma hesaplarınızı tanımlıyoruz. Ortalama 10-15 farklı reklam metni (Belki daha fazla) hazırladıktan sonra birlikte karalaştırdığımız anahtar kelimelerini hazırladığımız reklamlarımıza bağlıyoruz.

Öncelikle aylık bir reklam bütçesi belirleyeceğiz.

Örneğin;
900TL Aylık Bütçe / 30Gün = 30TL Günlük Bütçe

Yukarıda yer alan günlük bütçeyi reklam hesaplarınıza tanımlayacağız. Böylece, bir ay içinde belirlediğiniz bütçe bir aya eşit oranda dağılmış olacaktır.

Gün ortasında aldığınız tıklamalar 30TL’ yi aştığı anda, reklamınız bir sonraki güne kadar geçici olarak kalkacaktır. Bunun tam tersi de olabilir. Bir gün içinde 30TL’ den daha az tıklanma alırsanız, artık tutar bir sonraki güne devir olacaktır. Böylece, ayırdığınız aylık bütçe 30 günü de geçebilir.

Bununla birlikte, ekibimiz her gün Google ve Facebook reklam hesaplarınıza girip tanımladığımız her bir anahtar kelimenin ortalama tıklama başına maliyetlerini kontrol edecek ve bunlarla oynayıp en az maliyette en fazla tıklanmayı sağlamaya çalışacaklardır. Ayrıca, sizlere her gün tıklama raporları sistemden otomatik olarak ulaşacaktır.