Yukarı Çık

E-Ticaret veya Alışveriş Web Sitesi Hizmetleri | Kurgu İnternet Çözümleri

Google, Yahoo, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almak için gerekli tüm ayarlar sistemimiz içinde başarılı bir lekilde çalışmaktadır. Özelleştirilebilir URL’ler, meta etiketleri yönetimi, otomatik site haritaları oluşturma gibi çok önemli araçlar bulunmaktadır.

İndirim kupon kodları, sosyala medya entegrasyonları, bültenler, müşteri listeleri, profil yönetimi, benzersiz kampanya yönetimi vb. özellikler ile KURGU size hepsinden daha fazla pazarlama araçları sunmaktadır.

200’ ün üzerinde farklı sektörlere hitap edebilecek benzersiz web tasarımlarımızdan birini seçerek alışveriş sitenizi kurabiliriz. Arzu ederseniz, özgün bir tasarım hazırlayıp e-ticaret sistemimize giydirebiliriz.

Tamamen şeffaf bir şekilde karşınızdayız. Diğer firmalar gibi bant genişliği, komisyonlar, zoraki sınırlamalar uygulamıyoruz. Yüksek kalite sunucu hizmetleri ile alışveriş sitelerimiz kesintisiz çalışmaktadır.

Banka kasası kadar güvenli veri merkezimiz için profesyonel güvenlik duvarları, yedekleme, network ve donanım alt yapıları kullanmaktayız. SSL sertifikası, statik IP, veritabanı sunucusu, web sunucusu, vb. hizmetler teklifimiz dahilindedir. Ekstra hiçbir maliyet talep edilmemektedir.

En yaygın kullanılan muhasebe yazılımları ile entegre çalışabilmektedir. Böylece, ana stok/cari sisteminize eklenen yeni ürünler anında web sitenizde yer alabilecektir. Değişen fiyatlar ve ürün özellikleri online alışveriş sitenizde güncellenebilecektir. Sipariş aldığınızda otomatik stok güncellemesi yapılabilmektedir.

Visa, Master, Paypal, kapıda ödeme gibi tüm ödeme sistemlerini destekleyebilmektedir.

Alışveriş sitenizde ürünlerinizi en yüksek seviyede tanımlayabildiğiniz gibi firmanız ile ilgili hakkımızda, iletişim formları, bannerlar, iade koşulları, gizlilik ilkesi, teslimat şartları, sıkça sorulan sorular, vb. içerik sayfalarını da ekleyebilmekteyiz.

Kendi nakliye fiyat tarifeniz tanımlanabilmektedir. Sevkiyat promosyonları için koşullar oluşturabilmekteyiz. Yurt dışı gönderileriniz için sevkiyat firmalarıyla yaptığımız iş birlikleri ile konşimento hazırlama vb. dış ticaret mevzuatları konusunda destek verebilmekteyiz.

Sistemimizde yer alan online günlük kur imkanıyla istediğiniz ürünleri istediğiniz para birimlerinde satışa sunabilirsiniz.

Ana sayfa bir mağazanın vitrini gibidir. Burada banner, kampanya ürünler, yeni ürünler, tanıtımlar, vb. ön plana çıkarmak istediğiniz içerikleri danışmanlığımızda birlikte hazırlamaktayız.

Hangi siparişlerin kargoya verildiğini ya da beklemede olduğunu görebilir, tek tek ya da toplu olarak faturalandırma, yazdırma, lojistik operasyonlarını başlatabilirsiniz.

Stoklarınızı ürün ve ürün seçenekleri seviyesinde bir bakışta görüntüleyin, toplu stok seviyeleri güncellemeleri ile zaman kazanılabilmektedir.


 • İzlenebilir kupon kodları
 • Zaman sınırlı promosyon kampanyaları
 • Hediye çekleri ve ambalajlama
 • Toplu indirim kuralları ile çok katmanlı fiyatlama
 • Ücretsiz veya indirimli sevkiyat
 • Müşteri gruplarına göre fiyat kuralları
 • Kural bazlı promosyonlar (2 Al 1 Öde gibi)
 • Minimum miktarlı satın alma
 • Esnek katalog gösterme(Online satınal, teklif için ara, sadece katalog, telefonla sipariş)
 • Ürünü tavsiye edilen satış fiyatından indirimli gösterin


Bu üzücü ama gerçek, ziyaretçilerinizin %70 i ürünü sepete ekler ama satın almadan gider. Geliştirilmiş yerleşik pazarlama otomasyonu sayesinde ziyaretçilerinizin sepette bıraktıkları ürünleri almalarını sağlayamaya yardımcı olabilmekteyiz. Teşvik için bir çok araca sahibiz. Sonuçta terk edilen sepetlerin %30 u satışa dönüşebiliyor.

Kullanıcı yorumları güveni artırır ve bu güven siparişe dönüşümü %30’ dan fazla artırabilir. İlave maliyet ve eklenti oluşturmadan ürün yorumlarınızı inşaa edebilmekteyiz. Çeşitli iletişim metotları ile (e-posta, kısa mesaj vb.) müşterinizi satın alma sonrası ürün yorumuna teşvik ediyoruz. Yani yapmanız gereken arkanıza yaslanıp arama sonuçlarında üst sıralarda yükselmeyi ve daha yüksek dönüşümleri zevkle izleyin.

Müşteri deneyimini geliştirmek ve dönüşüm oranlarınızı %20 kadar artırmak isterseniz tek sayfada ödeme ile sipariş sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Müşteriler kolayca ürünlerinizi Facebook, Twitter, Pinterest ve diğer sosyal ağlarda paylaşabilirler, ücretsiz trafiğinizi artırmak için çok etkin bir yol olacaktır.

Geliştirilmiş tavsiye motoru ile ziyaretçi ve müşterilerinize otomatik olarak ürün önerileri sunarak ilave çapraz satış sağlanabilmektedir.

Mobil web store size sadece gezinme ve satın alma değil, hızlı, sezgisel ve en iyi deneyimi hiçbir yükleme gerektirmeden, tüm cihazlarda tam fonksiyonlarla çalışabilmektedir.

Her bir personelinize yetkilendirme uygulanabilmektedir. Örneğin, sipariş yönetimini ayrı, ürün yönetimini ayrı kişilere yetkilendirebilir ve hatta eylem geçmişini ürün bazında takip edebilirsiniz.

Analitik araçları işinizi daha hızlı ve daha iyi anlamanız için kullanabileceğiniz fikirler vermektedir. Günlük, haftalık ve aylık ön görüntüler sunulmaktadır. Çok gelişmiş raporlar almak için pivot tablolar ile hiçbir siteye girmeden bilgisayarınızdan anlık sonuçlara ve sizin belirlediğiniz verilere ulaşabilirisiniz.


 • Benzersiz ziyaretçi
 • Siparişler
 • Dönüşüm oranları
 • Gelir ve maliyetler
 • Coğrafi ve kategori kırılımlı
 • En çok satanlar

Haftanın en çok satan ürünleri, aylık gelir veya hangi ürünler en çok aranmış gibi bir çok veriye ulaşabilirsiniz. En iyi müşterileri belirleyebilir, ödüllendirebilirsiniz. Her hangi bir tarih aralığı arasında belirli sayıda müşteri görüntülemeniz mümkündür.

Google Analik entegrasyonu yapmakta, ürün ve dönüşümleri kontrol ederek sitenizi optimize edebilmekteyiz. Başka bir analitik platformu tercih ediyorsanız, entegrasyon çalışmasını da yapabilmekteyiz.