Yukarı Çık


Web Tasarım İçerik Yönetimi

Grafik tasarım ekibimiz özgün tasarımlarını mobil uyumlu güçlü içerik yönetimi sistemimize kolayca uygulayabiliyor ve hızlı içerik girişi yapabiliyor. Sistemimiz 2015 yılı itibariyle en yeni teknolojilerle yenilenmiştir.


Alışveriş Sitesi

Güçlü içerik yönetimi sistemimizle, kapsamlı kurumsal siteler geliştirdiğimiz gibi yıllık anlaşmalarla güncellemelerini yürütmekteyiz. Küçük işletmeler için de ekonomik ve kaliteli çözümler sunarak işlerinin İnternet mecrasında gelişmesine katkıda bulunuyoruz.


Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) firmanızın bilinirliği ve karlılığı için oldukça önemlidir. Bu konuda deneyimli ve gerçek profesyonel uzmanlarla çalışılması gerektiğini vurguluyoruz. Bu konuda size çözüm teklifimizi sunmak istiyoruz.


Alan Adı, Web Hosting, vb.

2007 yılından beri tüm projelerimizde Türkiye’ nin en iyi host firmalarından biri olan Natro ile güven içinde çalışmaktayız. Firmamız, Natro’ nun “Önerilen Web Site Tasarım Firması” listesinde yer almaktadır.İŞİNİZİ NASIL GELİŞTİRİYORUZ?

“Hizmet kalitemiz ve sitelerimizin yapımında detaylara gösterdiğimiz hassasiyetimizle gurur duymaktayız.”

Küçük bir firma olmanın avantajını kullanarak müşterilerimizle her zaman yakın ve samimi ilişkiler kurmaktayız. Bu da, onların istedikleri zaman kolayca bize ulaşmalarını ve bizimle uzun soluklu çalışmalarını sağlamaktadır.

Asla hazır şablon tasarımlar kullanmamaktayız. İş ağımızda uzun süredir yer alan çözüm ortaklarımızla fotoğraf çekimi, logo, katalog gibi konularda da onları takım çalışmamıza dahil ediyoruz. Ekibimiz tarafından kendi üretip geliştirdiğimiz yazılımlarımızı kullanarak özgür projelere imza atıyoruz.

KURGU'NUN SEYİR DEFTERİ

INSTAGRAM'DA YAPTIĞIMIZ SON PAYLAŞIMLAR

11 yılda 1.000' in üzerinde başarıyla tamamlanmış web projesi

TEKLİF EDİYORUZ

  • Kapsamlı analiz ve en ideal çözümle hedeflerinize erişim


  • Projeniz başından sonuna kadar yeni teknik ve trend tasarımlarla geliştirilecek


  • Ömür boyu destek ve
    bakımSÖZ VERİYORUZ

  • Beklentilerinizi karşılamak için en ideal
    çözümün belirlenip uygulanması


  • Projeniz zamanında ve ayırdığınız bütçeyi aşmadan en yüksek kalitede tamamlanması


  • İşinizin büyüyeceğini de göz önünde bulundurarak gelişebilir ve ölçümlenebilir çözümleri göz önünde bulundurmak


BİZİ ARAYIN!

Hızlı Fiyat Teklifi

Web Sitesi ve diğer tüm internet çözüm ihtiyaçlarınız hakkında kapsamlı fiyat teklifi almak için, formumuzu doldurmanız yeterli.

Müşterilerimiz